Vacature: Mise en place medewerker (werktijden in overleg) (PT/FT)
- Naaldwijk
- Fulltime, Parttime
- 12 - 40 uur per week
- 1900 - 2100 FT
- n.v.t.
Je bent voor de nachtproductie welke plaatsvinden tussen 19:00 – 05:00 uur, verantwoordelijk voor de mise en place van het productieproces. Elke nacht beleggen wij verse broodjes en jij zorgt ervoor dat alle ingrediënten klaarstaan zodat je collega’s gelijk aan de slag kunnen als zij binnenkomen.
Wat ga je doen?
- Voorbereidende werkzaamheden
- Afbakken van broodjes
- Snijden van ingrediënten, bijv. kaas en eieren ect.
Wat bieden wij jou ?
- Een salaris tussen € 1900,- en € 2100,- bruto per maand
- Jij kiest zelf welke avonden jij werkt
- 25 vakantiedagen en ook je pensioen is goed geregeld, op FT basis.
- We zijn een groeiend bedrijf, hierdoor zijn er genoeg doorgroeimogelijkheden voor de toekomst.
- Een baan voor langere tijd bij een vooruitstrevend bedrijf in de voedsel industrie
- Leuke en leerzame werkplek
- Bedrijfsborrels en -uitjes, maar ook op verschillende momenten leuke cadeautjes/attenties
- Dagelijks vers fruit in alle kantines en goede koffie!
- Volledige vergoeding van werkkleding (inclusief schoeisel)
Wie ben jij?
Je werkt erg secuur en zelfstandig, je bent fit en vitaal en zoekt een baan in de avonden bijvoorbeeld naast school. Je spreek Nederlands, Engels of Pools.
Wie zijn wij?
Jij werkt in een uniek bedrijf. Er bestaat geen één bedrijf als Raaskal. Door onze wijze van productie en ontwikkeling realiseren wij de nieuwste ideeën in de voedselindustrie. Hierbij vermijden we ongewenste ingrediënten en e-nummers. In ons bedrijf heerst een familiegevoel. Bewust automatiseren wij niet alles, waardoor het afleveren van het product een echte teamprestatie is waarbij nauw wordt samengewerkt.
Solliciteren bij Raaskal, zo werkt het:
Meer weten?
Neem gerust contact op met Sandra Gijzel via 0174 271 558 of vacature@raaskal.nl.